Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View

  • 115 m²

Lägenheten Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View Dubai med 2 sovrum ligger i distriktet Palm Jumeirah, inom 4 km från The Lost Chambers Aquarium, som varmt rekommenderas för ett familjebesök. Den här 115 m² stora lägenheten med utsikt över havet garanterar gästernas säkerhet genom att erbjuda värdeskåp och 24-timmars säkerhet.

Lägenheten Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View erbjuder uteplats, balkong och vardagsrum, samt bekvämligheter som luftkonditionering. Detta boende har ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Dessutom finns det en dusch.

Gästerna kan använda ett fitnesscenter som hjälper dem att hålla sig fysiskt aktiva.

Lägenheten Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View erbjuder kylskåp, ugn och köksredskap.

För sportentusiaster har lägenheten ett utmärkt läge inom 25 minuters promenad från Emirates golfklubb och cirka 10 minuters bilresa från American University in Dubai. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka Al Sufouh Beach, inom 3 km från boendet. Vattenparken Aquaventure ligger cirka 15 minuters bilresa från den här lägenheten. Järnvägsstationen Business Bay är belägen ungefär 18 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View Dubai
Partial Marina And City Views 1Br, Close To Jbr Beach, Palace Beach Residence Tower 2,Emaar Beachfront ,Dubai Marina By Deluxe Holiday Homes
Mobilpris

Partial Marina And City Views 1Br, Close To Jbr Beach, Palace Beach Residence Tower 2,Emaar Beachfront ,Dubai Marina By Deluxe Holiday Homes

9.5
Exceptionellt 2 recensioner
0 m från boendet
Ultra Luxury Emaar Palace Beachfront 1Br Five Palm
Mobilpris

Ultra Luxury Emaar Palace Beachfront 1Br Five Palm

13 m från boendet
Waterfront 2Br Emaar Beachfront
Mobilpris

Waterfront 2Br Emaar Beachfront

121 m från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Fitnesscenter

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • 24-timmars reception
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • 24-timmars säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnpool

    Fritid

    • Oändlighetspool
    • Takpool
    • Uppvärmd pool
    • Strand
    • Solsängar
    • Solterass
    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:00
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerMAR-PAL-O0WME
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View inkluderar bland annat Vattenparken Aquaventure, Dubai Marina Yacht Club, Dubai Marina.
    • Hur stort är lägenheten Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View?
      Lägenheten Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View har en total yta på 115 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Luxury 2Br Beachfront Marina Skyline View Dubai

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng